Carrier Coastal R32 2,7 kW

Carrier Coastal R32 2,7 kW
  • Carrier Coastal R32 2,7 kW

Kód produktu::
42QHC009D8SC/38QHC009D8SC
Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 01. decembra
Cena dopravy:
Doprava zdarma!

3,5 kW do 35 m²

848,40 €
707,00 € bez DPH

Doprava zdarma

na celom území
Slovenska

Odborný tím

Zabezpečujeme
dodávku a montáž

Záruka kvality

Výmena a vrátenie tovaru
bez ťažkostí
CERTIFIKAČNÝ PROGRAM EUROVENT:

Certifikačný program Eurovent potvrdzuje hodnotenie výkonu klimatizačných a chladiarenských výrobkov podľa európskych a medzinárodných štandardov.

3D DC INVERTOR:

Vnútorná jednotka je vybavená DC invertorovým motorom ventilátora. Taktiež aj vonkajšia jednotka má DC invertorovú technológiu – kompresor a motor ventilátora. S 3DC invertorovými motormi dosahuje maximálny výkon a vysokú energetickú účinnosť.

ANTI-KORÓZNA ÚPRAVA:

Špeciálna PCB a Green-fin povrchová úprava chráni zariadenie pred koróziou v prímorskom prostredí (morskou soľou). Ideálne pre priemyselné a prímorské aplikácie.

ECO REŽIM:

Nové automatické riadenie šetrí energiu a používa inovatívny režim ECO. Stlačením tohto tlačidla prejde automatické riadenie do osemhodinového šetriaceho režimu, vďaka čomu sa v porovnaní s bežným režimom ušetrí až 60% energie. Zariadenie automaticky upraví rýchlosť ventilátora a otáčok kompresora, teplotu chladenia si môžete zvoliť medzi 24 až 30° C. Táto funkcia sa automaticky vypne po 8 hodinách prevádzky.

SAMO DIAGNOSTIKA & AUTOMATICKÁ OCHRANA:

Keď sa vyskytne nezvyčajná aktivita alebo sa pokazia súčiastky, jednotka sa automaticky vypne, aby sa ochránil systém. Jednotka bude zatiaľ signalizovať kód ochrany alebo poruchy, aby ju bolo možné rýchlo opraviť.

PÄŤ-VRSTVOVÝ FILTER:

Klimatizačné jednotky Carrier s päť-vrstvovým filtrom poskytujú lepšiu kvalitu ovzdušia kombináciou pozitívnych účinkov týchto jednotlivých vrstiev filtrov. Vzduch pri vstupe do jednotky prechádza cez pred-filter, ktorý zachytáva veľké nečistoty, prach, vlasy, chlpy z domácich zvierat. Aniónový filter vypúšťa záporné ióny ktoré revitalizujú vzduch. Filter s vitamínom C má priaznivé účinky na pevnosť a pružnosť Vašej pokožky. Filtre HEPA a Studený katalický absorbujú menšie častice a peľ, a zároveň majú dezodoračný efekt, poskytujú tak čerstvý vzduch v interiéri.

FUNKCIA SLEDOVANIA:

Snímač teploty zabudovaný v diaľkovom ovládaní sníma teplotu okolia. Jednotka môže upraviť izbovú teplotu presnejšie, aby ste dosiahli ešte väčšie pohodlie.

WI-FI OVLÁDANIE:

Inteligentné ovládanie vďaka Wi-Fi stiku, môžete ovládať jednu alebo viac jednotiek a nastaviť teplotu, režim, prevádzku, cez internet odkiaľkoľvek.

REŽIM SPÁNKU:

Funkcia umožňuje aby klimatizácia počas prvých dvoch hodín automaticky zvýšila chladenie o 1°C alebo znížila vykurovanie o 1°C. Potom prejde na 5 hodín do pohotovostného režimu a následne sa automaticky vypne.

SAMOČISTENIE:

Interiérová jednotka bude ďalej fungovať v režime sušenia a po vypnutí jednotky vysuší interiérový výparník, aby Vám zabezpečila čisté a zdravé prostredie a zabránila tak tvorbe plesní.

3D DC Invertor
Wi-Fi ovládanie
Jasný displej diaľkového ovládača
Ionizátor
HEPA filter
Studený katalický filter
Pred-filter
Filter s vitamínom C
Aniónový filter (Ionizačný filter)
Funkcia sledovania
Režim spánku
ECO režim
Turbo režim
Režim auto.otáčania lamiel
Časovač
Režim sušenia
Tichý režim
Samočistenie
Samo diagnostika & Automatická Ochrana
Automatické rozmrazovanie
Auto Reštart
Smart funkcia predhriatia
8°C Vykurovací režim
Prepäťová ochrana
Proti mrazová ochrana
Zapamätanie si
Uzamknutie diaľkového ovládača
Detekcia úniku chladiva
0,5W Pohotovostný režim
SEER chladenie
7.20
SCOP kúrenie
4.00
Energetická účinnosť chladenia
A++
Energetická účinnosť kúrenia
A+
Chladiaci výkon Nominálny (kW)
2.70
Chladiaci výkon MIN -MAX (kW)
1.10 - 3.60
Vykurovací výkon Nominálny (kW)
3.00
Vykurovací výkon MIN -MAX (kW)
1.00 - 3.90

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!